Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Strona główna » Opinie

Anna

W takim przypadku można wystawić jedynie pozytywną opinie – zestaw kosmetyków Pityver zaskoczył mnie swoją efektywnością. Naturalny skład, lekki zapach i konsystencja produktów sprawiła, że choroba odpuściła. Polecam.

Aleksander

W końcu kosmetyki, które naprawdę pomagają w kuracji łupieżu pstrego. W przeciwieństwie do produktów, które chwalą się doskonałym działaniem, szampon z selenem Pityver zniwelował mój łupież szybko i skutecznie, a to przecież najważniejsze.

Emilia

Próbowałam leczyć łupież pstry domowymi sposobami, za pomocą ziół i octu. Przynosiły one słabe rezultaty, potrzebowałam czegoś bardziej skutecznego. Znalazłam na forum naturalne kosmetyki Pityver, które teraz sama polecam wszystkim 🙂

Arkadiusz Wrock

Szampon na łupież pstry Pityver jest godny polecenia, ponieważ już po 3 dniach widziałem konkretne zmiany na lepsze. Skóra przestała się łuszczyć, nie była aż tak sucha i nie swędziała. Warto kupić ten produkt i uporać się z problemem.

Paweł

Dzięki naturalnym kosmetykom na łupież pstry Pityver pozbyłem się choroby raz na zawsze – mam taką nadzieję, ponieważ choroba nie wróciła już od roku. Używałem szamponu, płynu i emulsji, ponieważ miałem bardzo rozległe zmiany na ciele. Teraz nie ma po nich śladu.

Marek

Wciąż zastanawiałem się co na łupież pstry będzie najlepsze. Po użyciu szamponu i płynu Pityver już po tygodniu moja skóra uspokoiła się. Teraz mija miesiąc i widzę naprawdę dużą zmianę na lepsze.

Dorota z Poznania

Łupież pstry jest zaraźliwy, a przekonała się o tym, moja córka, która pożyczała swój grzebień koleżankom. To była prawdziwa batalia z grzybem, ale na szczęście na jednym z forum polecono mi Pityver. Choroba ustąpiła, brak nawrotów czy podrażnień.

Janina G.

Moja choroba była łagodzona, a czasem nawet niwelowana, lecz za każdym razem powracała i rozprzestrzeniała się na większe obszary ciała. Używam kosmetyków Pityver od roku i nie mam żadnych problemów skórnych. Polecam!

Katarzyna

Moje problemy zaczęły się od łupieżu pstrego na głowie. Zestaw dermokosmetyków Pityver skutecznie zlikwidował chorobę w półtora miesiąca.

Radosław – Gliwice

Od kilku lat łupież pstry pojawiał się na moim ciele, gdy zaczynało się robić ciepło. To były moje pierwsze wakacje bez tej dolegliwości, dzięki kosmetykom z Pityver. Produkt przetestowany na własnej skórze, jak najbardziej godny polecenia.

Renata

Nic nie pomogło mi tak, jak zestaw Pityver. Zlikwidowane zostały wszelkie oznaki choroby, a skóra jest gładka, odżywiona i ujędrniona. Polecam!

Piotrek

Polecam każdemu kosmetyki Pityver. Dzięki nim skóra przestała się łuszczyć i swędzieć. Teraz mija miesiąc, a ja praktycznie zapomniałem, że miałem do czynienia z łupieżem pstrym.

Paulina

Leki na łupież pstry nie przynosiły zadowalających efektów i choroba wciąż nawracała. Miałam już dość łuszczącej się skóry głowy i świądu, bo było mi bardzo wstyd za to. Postanowiłam, że zacznę stosować naturalne kosmetyki na łupież pstry Pityver. Mija już rok, a ja nie miałam nawrotu choroby, moje życie nabrało lepszych barw.

Teresa

Łupież pstry na nogach pojawił się po jednej z wizyt u kosmetyczki. Bardzo długo męczyłam się z objawami tej choroby i bardzo nie chciałam, by rozprzestrzeniła się po całym ciele. Dermatolog, poza lekami przeciwgrzybiczymi zalecił mi korzystanie z kosmetyków zawierających selen – tak poznałam Pityver 🙂

Agata z Gdańska

Dzięki kosmetykom Pityver pozbyłam się łupieżu pstrego i związanych z nimi objawów. Moja skóra należy do tych bardziej wrażliwych i często podrażniają ją różnego rodzaju kosmetyki. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Moja skóra na głowie już się nie łuszczy i nie swędzi.

Informacje o wysyłce: Brak opóźnień, wysyłka realizowana w ciągu 24h.

Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.

10RABAT2017

Tak, chcę!