Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Pityver

Strona główna » O Pityver

Kosmetyki Pityver powstały z myślą o osobach z łupieżem pstrym. Preparaty te są wytwarzane w laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, które funkcjonuje na rynku od roku 2015.

Produkujemy nasze dermokosmetyki w służbie zdrowej skóry. Dla tych, którzy nie chcą nakładać na nią niepotrzebnej chemii i szukają preparatów wysokiej jakości, bezpiecznych dla skóry, a zarazem skutecznych.

verdelab-ikonaPityver to zestaw kosmetyków, które skutecznie wspierają leczenie dermatologiczne łupieżu pstrego lub pomagają przy jego pierwszych objawach, zanim jeszcze zdążymy umówić się do lekarza. Są delikatne dla skóry i mogą być długotrwale stosowane, przeciwko nawrotom choroby. Tworząc produkty marki Pityver, postanowiliśmy zapewnić klientom preparaty jak najbardziej naturalne, nie zawierające sztucznych dodatków. To powoduje, że zestaw Pityver jest odpowiedni do stosowania także dla osób, które mają skórę wrażliwą lub skłonną do podrażnieńmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Pityver to kompleksowa pielęgnacja, opierająca się na substancjach aktywnych pochodzenia naturalnego

Pityver to kompletny zestaw kosmetyków, niezbędnych, aby zadbać o ciało, skórę głowy i włosy, w przypadku łupieżu pstrego. Mając do czynienia z tą krępującą, często nawracającą i niestety zaraźliwą dolegliwością, potrzebujesz skutecznej, a zarazem wszechstronnej pielęgnacji, o właściwościach leczniczych. Wszystkie nasze preparaty wyróżniają się starannie opracowanymi składami, gdzie poszczególne substancje zostały dobrane tak, aby kompleksowo walczyć z łupieżem pstrym. Osiągamy to poprzez zastosowanie wysokiej koncentracji składników aktywnych pochodzenia naturalnego takich, jak chociażby: witamina E, pantenol, glinka biała Montmorillonite, czy naturalna sól Epsom.

Kosmetyki marki Pityver, działają na kilka sposobów. Po pierwsze przeciwgrzybiczo, dzięki czemu wspomagają leczenie łupieżu, zwalczając drożdżaki z rodzaju Malassezja furfur. Po drugie zmniejszają i łagodzą zmiany skórne, normalizują łuszczenie się naskórka i nadmierny łojotok. Po trzecie produkty Pityver pozwalają na wszechstronną pielęgnację ciała oraz skalpu. Nawilżają, a jednocześnie eliminują nadmierne przetłuszczanie się bądź łuszczenie, przywracając równowagę skórze.

Cele i wartości wyznawane przez Pityver

Mówimy TAK: Mówimy NIE:
  • naturalnym składnikom aktywnym wykorzystywanym do produkcji kosmetyków,
  • rozszerzaniu oferty produktów, zgodnie z potrzebami naszych klientów,
  • trosce o dobro środowiska naturalnego
  • testowaniu produktów na zwierzętach,
  • sztucznym, chemicznym dodatkom

Dlaczego warto sięgać po Pityver?

Warto wybrać Pityver, ponieważ są to kosmetyki, bazujące na wysokiej koncentracji składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Konwencjonalne kosmetyki zawierają często tylko ich niezbędną ilość, a za to mnóstwo sztucznych substancji dodatkowych. W przypadku Pityver jest natomiast odwrotnie. Te produkty są oparte głównie na ekstraktach roślinnych i składnikach aktywnych naturalnego pochodzenia, zaś te pomocnicze są używane przy ich produkcji w ilości minimalnej. Takie preparaty nie tylko działają skuteczniej, ale też są bardziej przyjazne zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Pityver to kompleksowa i łagodna pielęgnacja skóry ciała oraz głowy z łupieżem pstrym.

Opinie o Pityver - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊