Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Olej kokosowy na łupież pstry (Cocos Nucifera Oil)

Strona główna » Blog » Olej kokosowy na łupież pstry (Cocos Nucifera Oil)

Coraz częściej stosowany jest olej kokosowy na łupież pstry. Czy faktycznie przynosi on pozytywne efekty? Koniecznie warto to sprawdzić! Z całą pewnością jest to doskonały produkt, który cieszy się dużą popularnością i często wykorzystywany jest właśnie przy chorobach skórnych. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o jego właściwościach.

Jakie właściwości ma olej kokosowy na łupież pstry?

Na samym początku warto omówić właśnie to, jakie właściwości posiada olej kokosowy na łupież pstry. Czemu jest tak często stosowany i polecany w przypadku dolegliwości skórnych? Jakie właściwości w tym przypadku posiada olej kokosowy na łupież pstry?

Na pewno wymienić trzeba:

  • mocne nawilżenie,
  • zapobiega łuszczeniu się skóry,
  • eliminuje świąd,
  • odżywia skórę.

Wszystkie te kwestie świadczą o tym, że faktycznie jest to polecany produkt i na pewno używanie go nie zaszkodzi.

Jakie związki zawiera olej kokosowy na łupież pstry?

Olej kokosowy na łupież pstry oczywiście zawiera zdrowe związki, które przyczyniają się do poprawy stanu skóry. Olej kokosowy zawiera związki nawilżające, odżywiające i nawet wybielające. Z tego powodu bywa stosowany także w pastach do zębów oraz kremach wybielających. Z całą pewnością jest to jeden ze zdrowszych składników i dlatego często stosowany jest w różnego rodzaju kosmetykach.

Olej kokosowy

Gdzie stosuje się olej kokosowy na łupież pstry?

Warto wiedzieć również, gdzie stosowany jest olej kokosowy na łupież pstry. Z całą pewnością jest to częsty składnik wielu balsamów, płynów myjących, a także szamponów. Głównie dlatego, że faktycznie w znacznym stopniu poprawia on wygląd skóry oraz skutecznie ją nawilża, co jest niezwykle cenne. Olej kokosowy chętnie stosowany jest w tej chwili w większości kosmetyków, nie tylko w przypadku tych, które przeznaczone są do wspomagania leczenia łupieżu pstrego. Jest to doskonała wiadomość, ponieważ warto wykorzystywać w naturze to, co jest najcenniejsze i tym samym wpływać na stan swojego zdrowia w najlepszy możliwy sposób.

Uwaga!

Zamów zestaw kosmetyków na łupież pstry (tylko naturalne składniki) PITYVER -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym! ZAMÓW

Skąd pochodzi olej kokosowy?

Olej kokosowy naturalnie pochodzi z krajów tropikalnych. W jaki sposób jest pozyskiwany? Olej kokosowy na łupież pstry pozyskuje się z miąższu, który jest tłoczony na zimno. Dzięki temu nie traci on swoich właściwości i cały czas zachowuje to, co jest w nim najcenniejsze, dzięki czemu prawidłowo może działać on na cały organizm. Jest to niezwykle ważne i zawsze trzeba mieć to na uwadze, a najlepiej po prostu sprawdzać na opakowaniu, skąd pochodzi olej oraz w jaki sposób został pozyskany.

Olej kokosowy na łupież pstry jest składnikiem niezwykle cennym. Dzięki nim o wiele bardziej można wspomóc swoje zdrowie. Ważne jest także to, że doskonale wspomaga on skórę, która boryka się z łupieżem pstrym.

Naturalnie nie jest to lekarstwo i tym samym nie wyleczy, ale doskonale sprawdzi się jako wsparcie. Warto używać kosmetyków, które zawierają olej kokosowy na co dzień. W taki sposób można znacząco nawilżyć skórę, a nawet odżywić jej głębokie warstwy, ponieważ olej kokosowy posiada doskonałe właściwości wchłaniania się i przenikania do struktur skóry. Dermokosmetykiem na łupież pstry, który zawiera olej kokosowy jest emulsja Pityver.

Pityver - zestaw na łupież pstry

PITYVER
ZESTAW KOSMETYKÓW NA ŁUPIEŻ PSTRY KUP TERAZ


Bibliografia

1. Faergmann J., Rola drożdżaków rodzaju Malassezia w chorobach skóry, 2004
2. Zawirska A., Adamski Z., Grzyby z rodzaju Malassezia, 2004
3. Białynicki-Birula R., Gutfreund K., Zastosowanie lampy Wooda w diagnostyce dermatologicznej, 2008
4. Macura A.B., Pawlik B., Leczenie grzybic. Zarys mikologii lekarskiej, 1998

5 głosów

Komentarze

eEsteraE - 2020-07-23 14:57:58

robię taką domową maseczkę teeż, ale jeśli chodzui o kosmetyki to tak, szampony i odżywki itd

Maczek - 2020-07-22 00:58:25

Olej kokosowy ma tyle zastosowań, że już nie zliczę. Kiedyś go stosowałam na afty, paznokcie i rzęsy, a teraz jeszvze łupież pstry :D

Kujawa - 2020-07-19 12:34:44

@eEsterae ale maseczki też stosujesz, czy chodzi ci o szampony itd

gajka - 2020-07-17 13:54:40

Olej kokosowy na łupież pstry działa przede wszystkim kojąco (w moim przypadku chociaż). Jak go nałoże to już nie czuję takiego swądu na głowie

wERONIKA - 2020-07-10 01:02:42

Taak, kiedy miałam łupież, babcia poleciła mi stosowanie oleju kokosowego i faktycznie przynosiło ulgę i zdecydowanie nawilżał skórę głowy

Natalson - 2020-07-03 07:01:24

Uwielbiam stosować olej kokosowy na głowę oraz twarz. Od kiedy regularnie go stosuję, nie mam nawrotu łupieżu pstrego ;D

eEsterae - 2020-07-01 23:53:34

Najczęściej wybieram z nim kosmetyki do włosów, ponieważ olej kokosowy na łupież pstry działa bardzo kojąco i poprawia stan skóry głowy. Moje włosy lepiej się układają i są bardziej sprężyste na czubku głowy (a nie oklapłe i ulizane ;D)

weronikaroszak - 2020-07-01 22:02:00

Używam oleju kokosowego na skórę głowy kilka razy w miesiącu. Od kiedy go stosuję czuję, że skóra głowy znacznie się poprawiła i jest nawilżona. Olej kokosowy na łupież pstry również zadziałał, ponieważ poprzez regularne nawilżanie, od kiedy go stosuję, nie miałam nawrotu podrażnionej skóry ;)

tomekg - 2020-07-01 12:47:00

Dzięki za ciekawą informację skąd pochodzi olej kokosowy na łupież pstry. Szczerze nie miałem pojęcia, jak jest pozyskiwany i chętnie o tym jeszcze poczytam :D

Opinie o Pityver - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊